Zelená káva na hubnutí

Zelená káva je v poslední době velkým hitem a přípravky na hubnutí ve kterých je obsažena se to na trhu jen hemží. Pojďme se na tento produkt podívat blíže. Jaké může mít skutečně účinky a co jsou pouze reklamní triky?

Co je vlastně zelená káva?

zelená kávaKdyž se plody kávovníku sklidí a nechají vysušit na slunci, tak jsou připraveny k pražení. Právě pražením pak vzniká černá káva, díky pražení má výraznější chuť i aroma. Bohužel jsou pražením některé látky obsažené v kávě znehodnoceny. Z kávy se tak téměř kompletně odstraní kyselina chlorogenová a polymerické fenoly, a právě tyto látky by měly pomáhat s hubnutím.

Zelená káva je tedy nepražená.

Jak zelená káva funguje?

V zelené kávě jsou obsaženy tři základní složky, které pomáhají při hubnutí.

zelená káva vs praženáKyselina chlorogenová

Tato látka pomáhá tělu zpomalit zpracování cukrů. Pokud vaše tělo nedokáže využít cukry obsažené ve vaší stravě tak je uloží ve formě tuků. Problém je v tom, že cukry zpracovává vždy poměrně rychle a tady nastupuje kyselina chlorogenová, která tento proces zpomalí a dá tak tělu možnost využít všechny cukry a neukládat je do tuků.

Polymerické fenoly

Jedná se o velice silné antioxidanty, které prokazatelně čistí váš organismus. Pročišťují játra, ledviny i oběhovou soustavu. Tuk totiž není pouze podkožní, ale usazuje se po celém těle, a právě tyto látky by ho měli pomoci odbourat. Jsou tak skvělou prevencí pro celou řadu nemocí.

Kofein

kofeinJak známo, kofein urychluje metabolismus, a to až o 11%. Tato skutečnost velice přispívá ke spalování tuků, navíc se budete cítit energičtěji, a tak budete schopni ze sebe vydat více energie.

Co od zelené kávy očekávat?

Zelená káva může být Vaším silným spojencem v boji s nadváhou. Nemůžete ale očekávat, že zhubnete pouhým užíváním tohoto produktu. Pro hubnutí bude potřeba především dodržovat zdravý jídelníček a pravidelně cvičit.

Závěr

Pozitivní účinky zelené kávy byly potvrzeny mnoha nezávislými studiemi. U negativních recenzí, kterých je na internetu poměrně hodně, je tak většinou problém v tom, že zákazníci mají od tohoto produktu nerealistická očekávání. Z mých zkušeností vyplývá, že mohu produkt vřele doporučit, jako doplněk stravy, který vaši snahu zhubnout podpoří.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *