Zdravé hubnutí

Paní Netolická na posledním vážení

Dnešní doba je rychlá a hektická, ale ne všechny věci se dají uspěchat. Netvrdím, že není možné zhubnout několik kilogramů během krátké doby, ale jistě mohu říci, že si svou váhu dlouho neudržíte, a nejspíš se dostaví JOJO efekt.

Velká část diet, které kolují na internetu je zaměřena právě na rychlé výsledky, bohužel většina z nich je velice nezdravá a ve finále Vám ani nepomohou. Většina těchto jídelníčků totiž většinou káže extrémní omezení příjmu potravy a to nemá se zdravým a dlouhodobým hubnutím nic společného.

Jak tedy hubnout zdravě?

Samozřejmě, že bez úpravy jídelníčku to nepůjde. Je důležité dodržovat několik základních zásad:

  • Jíst v malých porcích a často
  • Omezit příjem rychlých cukrů (cukrovinky, slazené nápoje)
  • Nepřejídat se před spaním

Začněte svou proměnu ještě dnes!

1. Vyplňte formulář

2. Ozveme se Vám a domluvíme si termín konzultace
3. Dostavíte se na konzultaci
4. Začnete konečně hubnout

Toto je několik základních doporučení, kterými by se měl řídit každý, kdo má ambici shodit nějaké to kilo. Jelikož je ale každý člověk jedinečný, tak i každý člověk potřebuje k hubnutí trochu jiný přístup. Není tedy možné sestavit univerzálně funkční návod na zdravé hubnutí, ale naštěstí existují profesionální výživový poradci, kteří mají mnoho zkušeností a jsou Vám s vaším problémem schopni poradit tak, že se po několika týdnech ani nepoznáte. Společnost Naturhouse již s hubnutím pomohla více než 100 000 lidí v České republice. Konzultace s výživovým poradcem jsou zdarma a pokud chcete můžete si zakoupit, produkty, které Vám s hubnutí ještě více pomohou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *