Výpady: Král cviků pro ženy!

Výpady jsou právem řazeny mezi ty nejlepší cviky pro zpevnění a tvarování dolní poloviny těla. Pokud se rozhodnete zařadit výpady do svých tréninků pak na sebe výsledky nenechají dlouho čekat.

Tvarování stehen a hýždí

Výpady samozřejmě zatěžují primárně dolní polovinu těla a to především hamstringy, kvadricepsy a sedací svaly. Jelikož vždy pracuje každá noha zvlášť pomáhá tento cvik také vyrovnávat svalové disbalance. Tento cvik také rozvíjí stabilizační svaly celého těla a pomáhá zlepšit celkovou symetrii postavy.

výpadSprávné provedení

Postavte se s chodidly mírně od sebe a vykročte nohou do pokleku do předu. Délka a hloubka by měla být taková aby koleno přední nohy nepřesáhlo špičku. Důležité je došlápnout nejprve na patu a pak postupně na celou plochu chodidla. Zadní noha je špičce, přičemž se může lehce dotknout země. Poté se buď vrátíte do původní polohy nebo pokračujete pohybem vpřed a přinožením.

Tento cvik je skutečně extrémně přínosný pro tvarování stehen a zadečku. V kombinaci se správným stravováním a aerobním cvičením Vám zajistí sexy postavu. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *