Recenze GreenShaper

greenshaperGreenShaper je doplněk stravy podporující hubnutí. Dnes se dozvíte co můžete od tohoto produktu očekávat, jaké obsahuje účinné látky a jak vlastně pomáhá.

Hlavní účinné látky

GreenShaper obsahuje dvě hlavní látky, které podpoří hubnutí a pomáhají při čištění organismu. Jedná se o Chlorellu a výtažek ze zeleného čaje.

Chlorella

Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa, která se pro farmaceutické účely pěstuje na Taiwanu, kde jsou pro růst ideální klimatické podmínky.

Chlorella

Chlorella pod mikroskopem

Chlorella vlasně provádí takovou buněčnou hygienu. Vláknina obsažená v chlorelle má schopnost na sebe vázat toxický odpad ze stravy a ovzduší a dostat jej ven z těla.

Důležitou složkou této řasy je také růstový faktor CGF, který podporuje rekonstrukci buněk a tak má omlazující a posilující efekt, působí probioticky a podporuje hojení ran.

Dále chlorella pomáhá předcházet překyselení organismu a osahuje aminokyselinu tryptofan ze které se tvoří serotonin tzv. hormon radosti.

Výtažek ze zeleného čaje

Zelený čaj je snad nejrozšířenější potravynový doplněk posledních několika let. Jeho benefity jsou prokázány spoustou klinických studií. Zelený čaj obsahuje velké množství antioxidantů a jeden z nejsilnějších Epigalocatechin Gallate (EGCG) ve vysoké míře. EGCG prokazatelně snižuje riziko vzniku rakoviny. Např. japonci, kteří patří k nejsilnějším kuřákům na světě, mají velice nízký výskyt rakoviny plic. Mnozí to připisují právě účinkům zeleného čaje.čaj

Zelený čaj dále reguluje hladinu cukru v krvi, redukuje cholesterol a působí jako prevence proti srdečním onemocněním.

Asi nejdůležitější složkou z hlediska hubnutí je kofein. Ten Vám zrychlí metabolismus a díky tomu pomůže nastartovat rychlejší látkovou výměnu a spalování tuků. Navíc Vám dodá energii, takže při sportu budete schopni spálit více kalorií než normálně.

Jak bude GreenShaper účinkovat

  • Kofein pomůže zrychlit metabolismus a usnadní spalování tuků.
  • Vláknina obsažená pomůže z těla dostat usazeniny a tak snížit vaši tělesnou hmotnost.
  • Při užívání produktu budete mít více energie a tak budou vaše tréninky intenzivnější.
  • Inulin zpomalí vstřebávání sacharidů a tak Vám dá více času abyste je dokázali efektivně využít.

Jak doplněk dávkovat

GreenShaper krabičkaVýrobce doplňku doporučuje dávkovat 3 tabletky denně. V netréninkový den, si dejte všechny 3 tabletky hned ráno po probuzení. V tréninkový den je ideální si dát GreenShaper asi 30 minut před tréninkem.

Pokud nemáte problémy s konzumací kofeinu pak doporučuji dát si 30 minut před tréninkem také kávu.

GreenShaper podpoří a urychlí Vaše hubnutí, ale rozhodně neočekávejte, že zhubne za Vás. Konzumace přípravku je vhodná jako doplněk k aerobnímu cvičení.

Jedno balení můžete zakoupit za 399 Kč u dvou a více balení je pak cena výhodnější + poštovné zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *