Pilates video

Pilates video

Ne vždy se vám chce do fitka nebo na skupinové cvičení. Cesta do do fitness centra zabere spoustu času a v případě skupinového cvičení jste limitováni pevným časem. Pokud chcete vylepšít svoji postavu, tak nejjednodušší je začít cvičit doma. 15 minut času si pro sebe dokáže uspořit každý a i takto krátké cvičení přínáší výsledky. Pilates je ideální cvičení pro každého kdo chce nějak začít. Jedná se o speciálně navržené cvičení díky kterýmu zpevníte klasické problémové partie.

Pilates video – Ideální strategie pro začátek

Pokud o pilates nic nevíte, tak se může zdát ze začátku komplikované. Obrázkové popisy sice pomohou, ale názorné video je výrazně lepší. Dnes existuje velké množství krátkých klipů, které zachycují jednu tréninkovou jednotku. Předcvičovatelka na pilates videu kromě cviků také upozorňuje na časté technické chyby, a tak je začátek cvičení neuvěřitelně snadný. Vybrali jsme pro vás několik pilates videí, které jsou v češtině. Pokud teprve začínáte tak určitě zvolte toto video:

Lektorka předvádí 12 pilates cviků pro začátečníky jedná se o The Hundred(Stovka), Roll up, Single leg circles, Rolling like a ball, Single leg stretch, Double leg stretch, Spine stretch, Saw, Seal, Swan, Pelvic press a Side kicks. Na nic nečekejte, s pomocí toho videa můžete začít ještě dnes!

Cvičení pro mírně pokročilé

Pokud budete cvičit pravidelně alespoň jednou týdně, tak vám jistě za krátkou dobu budou základní cviky z prvního videa málo. Nebojte se můžete pokračovat a dále se zlepšovat. K dispozici je další video, které je určené právě pro mírně pokročilé. Každý trénink vyžaduje přidávání nových cviků, jinak vás cvičení přestane bavit a progress se zpomalí.

Pilates pro zlepšení problémových partií

Pilates je cvičení navržené pro zlepšení celého těla. Pokud se chcete věnovat více času partím, které jsou často pevně spojeny s ženskou krásou, tak pro vás bude přínosné následující pilates video. Lektorka pilates se na něm věnuje cvikům, které cílí na břicho, hýždě a zadní stranu stehen.

Některé předváděné cviky můžete připojit do svého běžného tréninku, ale pokud se chcete na tyto partie skutečně zaměřit přidejde novovou tréninkovou jednotku věnovanou speciálně těmto cvikům. Například můžete v pondělí a pátek cvičit podle videa pro mírně pokročilé a ve středu trénovat speciálně podle tohoto pilates videa.

Závěr

Vytrvejte! Začněte klidně s minimální frekvencí tréninku tak abyste vždy skutečně dodrželi co jste si předsevzali(klidně jednou týdně). Uvidíte, že vás během pár týdnů cvičení začne bavit a tehdy přidejte více tréninků. Vytrvejte alespoň několik týdnů a radujte se ze změn, které se brzy začnou objevovat. Pevnější stehna na sebe nechají dlouho čekat a celulitida bude ta tam.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *