Objednat konzulataci zdarma

 • Nechte si poradit od profesionálů ZDARMA.
 • Již žádné marné pokusy o redukci hmotnosti.
 • Zhubnete snadno a bez JOJO efektu.
 • Zapomeňte na nezdravé hladovění.
 • Kila shodíte s chutí a moderně.
 • Krom redukce hmotnosti se budete cítit
  zdravěji a svěžeji.

 

 

 

 

Příběh: Martina zhubla 12 Kg

na pobocceVe výživové poradně v Brně na Náměstí svobody spokojeně sedí Mudr. Martina Fejková, která ačkoliv je jako lékařka zaměstnána v nepřetržitém provoze, dokázala skloubit jídelníček, pohyb a týdenní kontroly se svou prací. Díky tomu tak dokázala „odložit“ neuvěřitelných 12 Kg.

proměnaPři procházce po centru Brna jsem narazila na jednu z asistentek Naturhouse a ta mi nabídla měření BMI. Výsledky nebyli zrovna veselé a tak jsem se konečně rozhodla s tím něco dělat a objednala jsem se na konzultaci. Už před konzultací jsem se samozřejmě snažila nějaké to kilo shodit, ale nemohla jsem se dostat pod magickou hranici 80 Kg.

Již při první konzultaci mi bylo jasné, že bude muset přijít na řadu rozsáhlá úprava jídelníčku. Výživová poradkyně mi sestavila jídelníček přesně na míru. Musím říct velice pozitivní účinek na mne měli týdenní kontroly. Člověk se mnohem víc snaží, když ví, že jeho snažení bude objektivně ohodnoceno. Rovněž jsem ocenila nové chutné recepty, které mi výživová poradkyně paní Iva Bednaříková doporučila. Ze začátku bylo těžké zvyknout si na změnu jídelníčku, musela jsem se vzdát klasických příloh a z části také pečiva, ale díky tomu, že nyní jím mnohem zdravěji, vím, že si svou váhu dokáži udržet dlouhodobě.

Produkty Naturhouse jako vláknina FIBROKI nebo sirup CINARKI jsem si oblíbila, s hubnutím mi velice pomohli a užívám je i nadále, prostě mi chutnají a pomáhají. Další věcí, která mi značně pomohla v mém snažení bylo cvičení Zumby, kterou praktikuji již 3 roky. Spolu s dietou šla kila velmi pěkně dolů.

Jsem velice šťastná, že jsem dosáhla svého cíle a dokázala zhubnout ještě 2 Kg navrch. Ačkoliv se mi to ze začátku nezdálo reálné, tak jsem dokázala skloubit svou náročnou práci s hubnutím velice dobře.

Ráda bych tak poděkovala milému kolektivu ve výživové poradně v Brně na Náměstí Svobody za podporu, motivaci i cenné rady.

 Objednejte se také na konzultaci zdarma.

 

Naši spokojení klienti

David Krejčí -13 Kg

David

„Pracovní vypětí mi nedovoluje pravidelně cvičit. Přesto jsem zhubl a jsem spokojený.“
Raduje se pan David Krejčí, který díky odborné pomoci výživové poradkyně NATURHOUSE v Brně, náměstí Svobody zhubl 13,4 Kg a má plno energie a síly.

Hana Netolická -31,5 Kg

netolicka pardubice„Po zhubnutí 10 kg jsem si samou radostí zatančila ve spodním prádle na váze. Nyní už mám
dole 31,5 kilogramů.“

Říká paní Hana Netolická, která za pomoci odborníků z výživové poradny v Pardubicích shodila těžko uvěřitelných 31,5 Kg.

Zaujal tě tento článek? Sdílej jej prosím dál..Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
6 comments on “Objednat konzulataci zdarma
 1. Pingback: 10 tipů jak na intervalový trénink | Rychlé hubnutí

 2. Pingback: Chcete takto ploché bříško? | Rychlé hubnutí

 3. Pingback: Jak hubnou celebrity: Jennifer Aniston - Rychlé hubnutí

 4. Pingback: Nechte si poradit od odborníků! - Rychlé hubnutí

 5. Pingback: Spolehlivý jídelníček na hubnutí - Rychlé hubnutí

 6. Pingback: Jídelníček na hubnutí - Rychlé hubnutí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *