Naturhouse

naturhouse konzultace

Společnost Naturhouse, která již funguje od roku 1992 se specializuje na výživové poradenství. Pomocí dobře definované profesionální metody dokáží odborníci z Naturhouse pomoci každému přesně na míru. Osobní dietické poradenství je navíc zdarma.

V každém dietetickém centru působí školené výživové poradkyně, které stanoví individuální dietní plán na míru. Doporučí Vám jídelníček, který je založen na středomořské kuchyni a jej možné obměňovat.

Aby bylo hubnutí co nejúčinější, tak Vám výživový poradce doporučí lehkou pohybovou aktivitu a také doplňky na bázi výtažků z rostlin, které hubnutí značně urychlí. Více než 4.000.000 osob ve 40 zemích světa tak dosáhly svého cíle snížit a kontrolovat svou váhu.

S NATURHOUSE bez JOJO efektu

Klienti ani netrpí hlady, ani neužívají „zázračné“ pilulky. Pomáháme změnit stravovací návyky, tak aby se každý dostal na svou vysněnou váhu. Doporučíme spráný jídelníček na základě individuálních potřeb a zdravotního stavu každého člověka.

Zákazníci jsou spokojení nejen proto, že dokáží zhubnout, ale také proto, že díky změně životosprávy se cítí mnohem lépe. Důležité je, že si dokáží svou váhu také udržet, žádný JOJO efekt.

Příběhy klientů kteří s námi již úspěšně zhubli si můžete prohlénout zde. Přijďte na konzultaci zdarma a uvidíte, že výsledek bude stát za to.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *