Kurz hubnutí

pani netolickáAčkoliv se podle různých návodů z internetu může zdát, že hubnutí je snadná záležitost, vůbec to tak nemusí být. Jistě, existuje celá řada návodů a receptů, ale jelikož lidé jsou rozdílní, tak není jisté, nějaká dieta bude fungovat zrovna pro Vás. Navíc držení diety, která pro Vás není vhodná může mít také následky na Vaše zdraví.

Proč si tedy raději nenechat poradit od odborníků na výživu? Budete mít jistotu, že nemrháte svůj čas a energii. Začnete se konečně přibližovat k postavě svých snů a navíc budete mít jistotu, že si svou váhu udržíte.

 Co očekávat na úvodní schůzce

  • Výživový poradce s Vámi probere Vaše stravovací návyky a Váš zdravotní stav
  • Provede bioimpedanční analýzu vašeho těla
  • Sestaví pro Vás vzorový jídelníček
  • Doporučí Vám lehkou pohybovou aktivitu
  • Doporučí Vám doplňky stravy, které Vám pomohou ve vašem snažení

Začněte hubnout ještě dnes!

1. Vyplňte jméno a telefon

2. Ozveme se Vám a domluvíme s Vámi termín konzultace
3. Dostavíte se na konzultaci
4. Začnete konečně hubnout


Jak kurz probíhá?

Objednáte se k nám na úvodní konzultaci, kde s Vámi naši odborníci proberou Váš zdravotní stav a stravovací návyky. Změří Vás na speciální váze, která pomocí bioimpedanční analýzy odhalí přesné složení vašeho těla(kolik máte v těle tuku, svalů, vody, atd.). Výživový poradce Vám následně sestaví vzorový jídelníček, který Vám pomůže zhubnout. Všechny tyto věci jsou zdarma. Dále Vám doporučíme naše výživové doplňky, které si u nás můžete zakoupit. Tyto jedinečné produkty Vám pomohou zrychlit a zlepšit výsledky Vašeho snažení. Vy se pak řídíte všemi doporučeními výživového specialisty a docházíte na pravidelné týdenní kontroly a měření kde můžete přesně monitorovat Váš pokrok a konzultovat případné problémy. Tato metoda je prověřena 6 lety praxe v České republice přičemž ve světě funguje od roku 1992. Již s námi zhublo více než 100 000 Čechů a Češek trpících nadváhou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *