Kterými způsoby si můžete pomoci k sexy rtům? – PR

rudé rty

Rty jsou zkrátka atributem svůdnosti a nejedna žena o plná ústa usiluje. Příroda vás jimi neobdařila a přes kouzla s líčidly není výsledek podle vašich představ? Můžete jí trochu pomoci. Podíváme se na dostupné metody, se kterými přispěchala moderní medicína.

Kterými způsoby si můžete pomoci k sexy rtům?

V zásadě můžeme postupy rozdělit pomyslně na dvě kategorie. Buď použijeme výplně vstřebatelné, to znamená, že efekt je pouze dočasný. Nebo se uchýlíme k zákroku trvalému. V tomto případě vás čeká návštěva ordinace plastického chirurga. Ten při operaci provede řez a posune sliznici. Počítat tudíž musíte s jizvou, která na vnitřní straně rtu zůstane. Může se využít i tkáň z jiné části těla, pak musíte být smířeni i s jizvou v těchto partiích.

Jinou možnost představuje technika, při níž lékař vloží do rtu silikonový implantát, který se rovněž postará o zvětšení permanentní. To klade nároky na dostatečnou zkušenost lékaře, který musí implantát dobře umístit. Pokud se tak stane, je velmi přirozený a nikterak ve rtu není patrný.

Dnes si získaly oblibu i metody miniivazivní, kdy použijeme různorodé výplňové materiály. Ty se aplikují injekčně, tedy jedinými stopami zůstanou vpichy po kanyle, při těchto procedurách se tedy pacient nemusí obávat jizev.

upiri rtyV první řadě to může být vlastní tuk, který vám chirurg předem odebere. Druhou eventualitu představuje aplikace kyseliny hyaluronové, tělu vlastní substance, na kterou proto reaguje velmi dobře. Samotná aplikace trvá asi třicet minut a efekt uvidíte ihned. Lze takto dosáhnout i poměrně výrazného efektu, který ovšem nepřetrvá,  neboť dojde k procesu tzv. biodegradace, to znamená, že se postupně látka odbourá. Což trvá v obou případech několik měsíců, zvětšování rtů samozřejmě lze zopakovat, a to kdykoli.

Proč navštívit právě kliniku Altos?

Než se rozhodnete tento krok podstoupit, měli byste výběru pracoviště věnovat náležitou pozornost. Pouze dostatečně zkušený odborník dokáže provést zákrok patřičně pečlivě.

Rty pak budou plnější a zároveň takto můžeme účinně korigovat i jejich asymetrii. Stále však zůstanou přirozené, nemusíte se tak bát přehnaného výsledku. Přičemž injekční implantáty může provádět i korektivní dermatolog, není potřeba plastický chirurg. Oborová specializace však je nutností. V našem centru současně potkáte výlučně odborníky s mnohaletou praxí, kteří navíc mohou čerpat zkušenosti rovněž z pobytů zahraničních.

Prioritou je pro nás spokojený klient, dbáme na profesionální a lidský přístup, chceme se vám maximálně věnovat. Lékař vybere nejvhodnější metodu, a následně vám vysvětlí všechna její úskalí. Teprve poté můžeme přikročít k vlastnímu výkonu. A samozřejmě nemusíte mít strach ani z bolesti, také v případě zvětšování rtů injekční aplikací danou látkou použijeme znecitlivující krém.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Tagged

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *