Runtastic ME: Krokoměr do vašeho telefonu.

Runtastic je mezi sportovními aplikacemi zavedeným pojmem, pod tímto názvem můžete najít jak komplexní aplikace tak aplikace specializované na jednotlivé svalové skupiny. Aplikace Runtastic Me o které je tento článek se specializuje na kroky. Aplikaci prostě nainstalujete, nastavíte základní parametry a ona začne měřit.

 Co Runtastic Me nabízí?

logoAplikace by měla být schopná zaznamenávat vaše kroky po celý den, kdy nosíte při sobě Váš telefon, nebo máte speciální náramek. Ano aplikace je kompatibilní s náramkem Runtastic Orbit, ale není funguje i bez něj. Zaznamenáte tedy celou svoji denní aktivitu, zjistíte kolik přibližně chůzí spálíte kalorií, kolik kilometrů nachodíte a jaké máte rezervy. Můžete si nastavit denní cíle a bude se vám zobrazovat efektní progress bar.

  • sledujte počty kroků
  • sledujte množství spálených kalorií
  • stanovte si cíle a sledujte jejich plnění v průběhu dne
  • vyzvěte sami sebe, porovnávejte aktivitu v jednotlivých dnech a zlepšujte se

Jak to tedy funguje

Aplikaci mám nainstalovanou na zařízení Samsung Trend plus. Při prvním spuštění se objeví několik úvodních stránek, které Vám ukáží co všechno Runtastic Me umí.

Runtastic Me uvodní obrázky

Runtastic Me – úvodní informační obrázky

  •  V dalším kroku je pak potřeba se přihlásit a to prostřednictvím účtu Runtastic, Google nebo Facebooku
Runtastic Me přihlášení

Runtastic Me – přihlášení

  •  v dalším kroku pak zadáte svou váhu a výšku, tyto údaje poslouží k co nejpřesnějšímu počítání kroků, kalorií i ušlé vzdálenosti
Runtastic Me nastaveni

Runtastic Me – nastavení

Runtastic Me nastaveni

Runtastic Me – nastavení

 

Prostředí aplikace

Celá aplikace je designovaná podle nejnovějších trendů. V horní části obrazovky máte velkou profilovou fotografii a kolem ní progress bar, který zobrazuje jak jste daleko od svého denního cíle.

  • vždy po nějaké době je potřeba synchronizovat, tak aby se Vám přičetly, kroky které jste ušla, učiníte tak klepnutím na profilový obrázek
Runtastic Me domovska obrazovka

Runtastic Me – domovská obrazovka

  • aplikace samozřejmě umožňuje celou řadu nastavení od změny denních cílů až po nastavení citlivosti snímání
  • pro běžného uživatele ale nejspíš postačí základní nastavení, pokud by jste potřebovali s nastavením pomoci, tak nás neváhejte kontaktovat email: info(a)rychlehubnuti.eu

Závěr

Aplikace Runtastic Me je asi jedním z nejlepších monitorů vaší chůze. Jelikož funguje na principu krokoměru, tak na měření nepotřebuje internet ani gps a díky tomu není energeticky náročná jako jiné aplikace. Výhodou také je jednoduché uživatelské prostředí ve kterém se vyzná asi každý. Aplikace Vám jistě pomůže ve vašem boji s kilogramy navíc a dodá Vám motivaci jít raději na nákup pěšky než-li autem.

[maxbutton id=“3″]
Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *