Jídelníček na hubnutí

Paní Netolická

Paní Netolická dokázala s pomocí výživové poradkyně zhubnout 32 Kg!

Informací o hubnutí je v dnešní době spousta, ale najít ty správné, které Vám s hubnutím skutečně pomohou, není jednoduché. Bohužel většina „zaručeně funkčních“ jídelníčků na hubnutí je k ničemu a často vede k JOJO efektu. Je škoda ztrácet čas a motivaci marnými pokusy zhubnout.

Problémy s většinou jídelníčků na hubnutí

I když se to může zdát bláznivé stále někteří lidé věří tomu, že hubnutí vyžaduje radikální omezení příjmu potravy. Bohužel tato představa je naprosto mylná a navíc může být také velice nebezpečná. Vaše tělo hladověním trpí a co je nejhorší problém s nadváhou  se tím nevyřeší, ale spíše ještě prohloubí.

Aby bylo hubnutí efektivní a trvalé, je potřeba sestavit jídelníček správně a přesně na míru, protože každý má jíné potřeby a problémy. Jídelníček na hubnutí, který se Vám bude snadno dodržovat zajistí redukci tuku Vám na míru sestaví výživový specialista.

Objednat na konzultaci se můžete vyplněním krátkého formuláře. Úvodní konzultace je navíc zdarma a tak se můžete bez rizika rozhodnout jestli Vám bude spolupráce s výživovou poradkyní vyhovovat nebo ne.

1. Vyplňte formulář

2. Ozveme se Vám a domluvíme si termín konzultace
3. Dostavíte se na konzultaci
4. Začnete konečně hubnout

Více je někdy méně

Jak vyplývá z předchozího odstavce, je potřeba použít rafinovanější strategii. Musíte začít konzumovat potraviny s větším rozmyslem. Přijmout každý den tolik kalorií, kolik je potřeba pro správnou funkci Vašeho metabolismu a rozdělit je do většího množství malých jídel. Ideálně se tak dostanete do situace kdy nebudete mít nikdy hlad, ale zároveň nebudete konzumovat více kalorií, než jste schopni využít. Díky tomu nebude mít Vaše tělo žádný důvod tvořit si tukové zásoby.

Příklad jídleníčku na hubnutí

 • Snídaně
  • Ovesná kaše (50 g ovesných vloček, pár hrozinek)
 • Svačina
  • Celozrnné pečivo s plátkovým sýrem
 • Oběd
  • Kuřecí maso s rýží
 • Svačina
  • Ovocný tvarohový dezert
 • Večeře
  • Zeleninový salát s tuňákem a olivovým olejem

Objednejte se na konzultaci zdarma!

Zdravé tuky v jídelníčku

Někdo se může mylně domívat, že při dietě by měl z jídelníčku vyřadit všechny tuky. Není to pravda. Konzumace optimálního množství zdravých tuků je pro správnou funkci vašeho těla důležité a navíc může zlepšit a zrychlit výsledky hubnutí.

Mezi vhodné zdroje tuků patří: ryby, oříšky, mléčné výrobky nebo olivový olej. Denní příjem zdravých tuků by se měl pohybovat okolo 50 g.

Zkušenosti s jídelníčkem na hubnutí

Pokud dnes do internetového vyhledávače zadáme „dieta“ vyskočí na nás stovky jídelníčků různých podob, barev i tvarů. Jak si, ale vybrat dietu, která Vám opravdu pomůže?
IMG_3291Já jsem s nadváhou začala mít problémy na vysoké škole, kvůli studiu a brigádě mi již nezbýval čas na pravidelné gymnastické tréninky. Gymnastice jsem se věnovala bez delších přestávek asi 15 let a jelikož bylo mé tělo zvyklé na velký výdej energie, tak jsem přirozeně začala přibírat na váze. Nejdříve jsem to sváděla na zimní období, přeci jen když je venku zima člověk má větší hlad. Když však přišlo jaro i mé okolí si začalo všímat, že nejsem tak štíhlá jako dřív.

Ještě před začátkem opravdu horkých letních dnů jsem tedy sedla k počítači a rozhodla se vyhledat dietu, která by mi pomohla zhubnout do plavek. Našla jsem opravdu krásně zpracovaný jídelníček na hubnutí na několik týdnů, který sliboval velké úbytky na váze. A skutečně se mi podařilo shodit 7 kg. Většina z vás již určitě tuší nějaké ale. Ano, i u mě stejně jako u spousty dalších lidí se dostavil onen proklínaný JOJO efekt (http://cs.wikipedia.org/wiki/Jojo_efekt), během dalších několika týdnů jsem přibrala 10 Kg. Musela jsem se smířit s tím, že tohle léto se již zpět do formy nedostanu, ale rozhodla jsem se, že již nic nenechám náhodě.

Na konci léta jsem byla rozhodnutá znovu začít, ale nechtěla jsem znovu opakovat stejné chyby. A tak jsem pročetla jsem nějaké diskuze, recenze na internetu, a nakonec jsem došla k názoru, že pro mne bude nejlepší navštívit výživovou poradnu. Nejvíce mě zaujala společnost Naturhouse. Jako studentka jsem viděla hlavní výhodu v tom, že konzultace jsou zdarma a pokud chcete můžete si zakoupit jejich produkty(já si oblíbila sirup CINARKI).

Musím říct, že své volby rozhodně nelituji. Výživová poradkyně mi velice pomohla, poradila vhodný jídelníček na hubnutí i pohyb a díky pravidelným kontrolám jsem měla dostatek motivace nepolevit. Během několika měsíců jsem zhubla natolik, že se již na koupališti nemusím stydět se svléknout do plavek. Konzultace mohu všem vřele doporučit.

Na konzultaci se můžete objednat ZDE.

konzultace


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
,
One comment on “Jídelníček na hubnutí
 1. Pingback: Přirozené a efektivní hubnutí s Naturhouse | Plné zdraví

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *