Jak hubnou celebrity: Jennifer Aniston

Asi každý z nás má tendenci hodnotit ostatní prvotně podle vzhledu a nám všem logicky záleží na tom jak vypadáme. My obyčejní smrtelníci můžete být ještě relativně v klidu, ale celebrity ať už se jedná modelky nebo hvězdy stříbrného plátna, jsou pod velkým drobnohledem. Proto si nemohou dovolit používat metody, které nepřináší rychlé a kvalitní výsledky. Pokud si tedy vezmeme příklad z jejich počínání, pak máme úspěch téměř zaručen. V této zbrusu nové rubrice vám tedy budeme přinášet informace o tom jak se přebytečnych kil zbavují celebrity.

Jak jde na věc Jennifer Aniston

jennifer aniston portrétJennifer, která hrála např. Rachel v oblíbeném seriálu přátelé vsází především na tzv. řekckou dietu. Jak již název vypovídá tato dieta je založena na konzumaci řeckých jídel. Základním stavebním kamenem jídelníčku tak jsou ryby, velké množství zeleniny a pokud chceme něco omastit použijeme výhradně olivový olej. V řecké kuchyni samozřemě nesmí chybět množství rozličného koření jako je oregano, máta, tymián, nebo anýz.

Mezi jídly byste neměli dělat mezery větší než 4 hodiny, tak aby vaše tělo nemělo důvod vyrábět si tukové zásoby. Je sice pravda, že nehubnete extrémní rychlostí, ale tento typ diety jste schopni držet dlouhodobě.

Klasické řecké jogurty jsou tak vhodné k snídani nebo jako dopolední svačinka. Jako hlavní jídlo můžeme uvařit rybu, nebo jiné méně tučné maso na grilu. Jako odpolení a večerní jídla jsou pak vhodné různé druhy zeninových salátů se zálivkou z olivového oleje a bylinek.

jennifer v plavkachNa konzumaci řeckých jídel je založena také metoda hubnutí prosazovaná výživovými poradci Naturhouse. Pokud si s dietou nebo s jinýmy aspekty procesu hubnutí nevíte rady, pak není nic jednoduššího než si domluvit konzultaci s výživovým poradcem.

Konzultace je zdarma, hradíte si pouze produkty a domluvit si konzultaci můžete vyplněním jednoduchého formuláře ZDE.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *