Jak hubnou celebrity: Catherine Zeta-Jones

catherine zeta jonesV dnešním díle našeho seriálu o hubnutí slavných se podíváme na dietu, kterou používá Hollywoodská herečka Catherine Zeta-Jones. Catherine je matkou dvou dětí a tak jistě ví jak se v rychlosti zbavit kilogramů přibraných během těhotenství. Tento postup se samozřejmě hodí i pro redukci váhy nabyté na letní dovolené.

Bezsacharidová dieta

Catherine sahá po tvz. Atkinsonově dietě, která spočívá v radikálním omezení konzumace sacharidů. Mezi zapovězené potraviny tak patří těstoviny, rýže, brambory nebo pečivo. Naopak maso, zeleninu a další potraviny s velice nízkým obsahem sacharidů můžete konzumovat prakticky bez omezení. Pokud patříte mezi milovníky sladkostí, pak vám může být útěchou, že konzumace čokolády je povolena, ale čokoláda musí obsahovat alespoň 60% kakaa. Samozřejmostí pak je vyřadit z jídelníčku slazené limonády, alkohol, ovoce a další potraviny nabité cukry.

Důležité je si uvědomit, že tato dieta není vhodná pro každého. Ideálně se hodí v případech kdy jste přibrali několik kilogramů nárazově a chcete se jich zbavit. Tato změna jídelníčku se tedy hodí po návratu z dovolených nebo právě po těhotenství. Pokud tuto dietu vyzkouší člověk, který je obézní dlouhodobě nejspíše to povede k nebezpečnému JOJO efektu. Při požívání minimálního množství sacharidů je třeba počítat s tím, že i vaše energie bude na nižší úrovni. Budete se nejspíše cítit slabě a budete unavenější než obvykle.

Atkinsonova dieta jistě není pro každého a je potřeba identifikovat, že právě vy jste vhodný kandidát. Pokud si nejste jistí na sto procent, pak raději zvolte jinou, méně radikální metodu hubnutí.

nesacharidy


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *