Hubnutí po porodu

Narození dítěte je bezpochyby nádherný zážitek, bohužel však může těhotenství mít doslova katastrofální následky na Vaší postavu. Celá řada maminek má problémy s tím dostat se zpět na svou původní váhu. Také nechápete jak se modelky, herečky nebo další celebrity dostanou po porodu tak brzy zpět do formy? Nebojte se, poradíme Vám jak také dosáhnout skvělých výsledků.

Jednou z žen které po porodu vážily více než by si sami představovali byla i Bára, která měla v té době nadváhu 20 kg. Bára se však rozhodla pro změnu a začala aktivně hledat informace o tom jak se přebytečné váhy zbavit.

Hubnutí po porodu nesmíte uspěchat

těhotná žena„Předně je potřeba si uvědomit, že hubnutí po porodu je přirozený proces, který by se neměl uspěchat, jinak může být, v krajním případě, ohroženo Vaše zdraví nebo i zdraví dítěte.“, shodují se odborníci na výživu.

Trpělivost je tedy v tomto případě na místě, hlavně nepodléhat nezdravým a drastickým dietám. Jak ideální rychlost hubnutí se uvádí cca 2 kg za týden, samozřejmě velice záleží na fyziologii každé maminky. Je dokázáno, že při rychlém odbourávání tuků se do mateřského mléka dostávají toxické látky, které jsou jinak vázány právě na tukové buňky. Navíc každé hladovění dává tělu impuls ke zpomalení metabolismu a proklínaný JOJO efekt, v podobě nových kil navíc, na sebe nenechá dlouho čekat. Právě také z těchto důvodů je nutné hubnout především pomalu.

Strava a pohyb

hubnutí po poroduV období po porodu je velice důležitá pestrá a pravidelná strava. Rozmanitost jídla stejně jako příjem důležitých živin pomáhá správné tvorbě mateřského mléka a zároveň i hubnutí.

V období šestinedělí by měli maminky začít cvičit velice pozvolna. Ideální pohybovou aktivitou jsou procházky, později je pak vhodné zařadit aerobní aktivity, které hubnutí velice napomáhají. Vhodná je svižná chůze, běh nebo jízda na kole.

Poraďte se s odborníkem

Každá maminka je samozřejmě jiná a obecné rady nemusí vždy fungovat, nebo prostě nejsou vhodné. Proto pokud chcete mít jistotu, že se bez problémů dopracujete zpět ke své postavě a zároveň nijak neohrozíte své miminko, tak je nejlepší svěřit se do ruky výživovým poradcům, kteří mají mnoho zkušeností a dokáží Vám dobře poradit, stejně jako to udělal maminka Bára.

Bára

Bára s námi zhubla již 11 Kg

Po hledání různých diet a návodů jsem se nakonec na radu své kamarádky rozhodla vyhledat pomoc u výživových poradců ze společnosti NATURHOUSE. Konzultace s výživovým poradcem jsou zdarma a hradíte si pouze produkty, které Vám pomohou s hubnutím. Navštívila jsem pobočku na Praze 4 a po úvodním měření jsem zjistila, že mám 20 kg nadváhy. Výživová poradkyně mě ujistila, že to společně zvládneme. 

Musím říct, že měla pravdu. Nyní už mám dole 11 kilo, mé hubnutí je v půlce a věřím, že zbývající kilogramy dostanu dolů snadno.

Chcete i vy zhubnout po porodu?

Tak do toho pojďte s námi!

1. Vyplňte formulář

2. Ozveme se Vám a domluvíme s Vámi termín konzultace
3. Dostavíte se na konzultaci
4. Začnete konečně hubnout

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *