Chlorofyl a hubnutí

chlorofyl a zeleninaChlorofyl jistě každý zná, je obsažený v řasách a dalších rostlinách a významně se podílí na fotosyntéze. Nás ale zajímá především díky blahodárným účinkům, které má náš organismus.

Chlorofyl je silný antioxidant, je tak účinný, že dokonce někdy bývá doporučován i jako prevence rakoviny, má antiseptické a protizánětlivé účinky. V neposlední řadě tělu poskytuje vitaminy K, C, kyselinu listovou, železo, vápník a hořčík.

Podle odborníků na výživu zlepšuje chlorofyl, díky své podobnosti s hemoglobinem, kvalitu červených krvinek.

Jelikož chlorofyl také podporuje správnou funkci trávení, tak si dokáže částečně poradit také s chronicky zapáchajícím dechem.

Jak pomůže s hubnutím?

V moderní společnosti je často důvodem nadváhy výrazné překyselní organismu. Kyselé pH pak v podstatě brání v hubnutí.

Chlorofyl pH lidského těla vyrovnává a pomáhá v organismu vytvořit zásadité prostředí. Snížením kyselosti organismu ubývá zánětlivých ložisek v těle a lidé se začnou cítit lépe. Už nejsou unavení, bez energie a přitom hubnou.

Voda s chlorofylem na hubnutí

Voda s chlorofylem na hubnutíChlorofyl lze samozřejmě do organismu dostat obohacením jídelníčku o větší množství zeleniny. V poslední době je také velice populární chlorofyl rozmíchaný ve vodě.

Lahodný nápoj připravený z chlorofylu a vody pomáhá zlepšit účinnost přenosu kyslíku v těle a člověk pak překypuje energií. Kromě toho zajistí snížení kyselosti organismu, které je pro hubnutí velice důležité.

Chlorofyl lze také konzumovat ve formě tablet, která je stejně účinná jako ostatní, musí se ovšem jednat o kvalitní výrobek. Většinou tablety obsahují slisovanou mořskou řasu chlorellu, která je na chlorofyl extrémně bohatá.

Závěr

Pokud ještě nekonzumujete dostatečné množství chlorofylu, tak rozhodně nečekejte a zařaďte jej do svého jídelníčku. Uvidíte, že se okamžitě začnete cítit mnohem lépe a energičtěji.

Mohu doporučit např. kvalitní Chlorella advance!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *