3 důvody pro silový trénink

Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak získat sexy, ale zároveň zdravé tělo je bezpochyby silový trénink. Pokud se v létě nechcete stydět odhalit své tělo u bazénu, je na čase zvýšit váhu činek. Zisk síly má pozitivní dopady nejen na Vaše tělo, ale také mysl. Zde přinášíme tři důvody, proč byste se při svém tréninku měly zaměřit primárně na posílení těla.

1. Růst duševní energie

Některé studie ukázaly, že pokud ženy dosáhnou výsledků, které se pro ně dříve jevily nedosažitelnými, stávají se výrazně jistější. Tyto ženy začínají měnit své chování, jsou mnohem odvážnější než dříve a zkoušejí věci, na které by se dříve neodvážily ani pomyslet. Ženy spolu se zvedáním činek zvedají také svá sebevědomí a rozbíjí sebou uložená omezení, což jim dovoluje objevovat nové možnosti.

2. Zvýšení dlouhodobé motivace

Je dokázáno, že zaměření se na posílení těla a zvýšení vlastní výkonnosti vede ke zvýšení dlouhodobé motivace. Silový trénink totiž není cvičení, které by narychlo zformovalo tělo na jednu plavkovou sezónu. Jedná se spíše o činnost, která by měla být provozována dlouhodobě, ideálně po celý život. Motivace se odvíjí od toho, jaké cíle byly stanoveny. Posílení je neuvěřitelně motivujícím cílem a stanovení takového cíle dělá cvičení velmi efektivním, protože víme, čeho chceme dosáhnout. Mnoho lidí chodí do posilovny, aniž by si stanovili konkrétní cíl a dosáhnou možná tak velké únavy, která však určitě není cílem ani motivací.

silový trénink

3. Podnět k hrdosti a sebelásce

Vypadat úžasně je cílem většiny žen. K dosažení tohoto cíle je důležité naučit se milovat své tělo ne za to, jak vypadá, ale za to, co dokáže. Fyzické schopnosti těla Vám pomohou k dosažení takových cílů a právě to je důvod k sebelásce. Naučit se milovat tělo za to, co dokáže a ne za to, jak vypadá je velmi uvolňující, protože se odpoutáte od myšlenky dokonalosti a svoboda Vám pomůže poznávat věci dosud nepoznané.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *